Teknoloji

Kadınların da RDR2 Oynayabileceğini Fark Eden “Oyunculara” Tepkiler

Öyle görünüyor ki 2023 yılında bile kadınların oynamak için bir hamle yapmadığını ya da yapamayacağını düşünen insanlarla yaşıyoruz. Bazı ‘oyuncular’, kadınların Red Dead Redemption 2 oynadığını şok bir şekilde keşfettiklerinde sosyal medyanın alay konusu oldular, her ne kadar bir nedenden ötürü, oynamak için bir eğlence ve rahatlama yolu olsa da.

2018 yılında piyasaya sürülen Red Dead Redemption 2 sadece bir oyun değil, eğlence sektörünün en büyük eserlerinden biri.

Rockstar Games’in hünerli ellerinden çıkan yapım bizleri yırtıcı batının kanunsuz topraklarına götürürken, her detayı birer sanat eseri olan, hikayesi ve atmosferiyle oyuncuyu neredeyse hiç farkı olmayan bu evrene hapsetmeyi başardı. yarattığı gerçek dünyadan. Çıkışından bu yana uzun yıllar geçmesine rağmen popülaritesinden hala bir şey kaybetmeyen Red Dead Redemption 2, birçok kişi tarafından gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak kabul ediliyor.

Yine de oyunun devam eden popülaritesi tartışılmaz. Ancak nedense bazı erkek oyuncular oyunun sadece cevherini görebildiklerini düşünüyorlar.

Az önce de belirttiğimiz gibi oyun dünyasının en bilinen yapımlarından birine sahibiz. Bu popülaritenin sadece erkek oyuncuların ilgisi sonucunda elde edildiğini ya da kadınların bu oyuna (hatta hiçbir oyuna) ilgi göstermediğini düşünmek oldukça yanlıştır. Ancak yorumlarda da görüldüğü gibi RDR2 oynayan bir kadının tek boynuzlu at görmesi bazı erkek oyuncular için hala bir mucize.

Doğal olarak bu durum başta kadınlar olmak üzere aklı başında her oyuncudan tepki gördü.

?

Küçük bir sır tutalım, bayanlar da oyun oynar. ? Bazıları oyun bile yapıyor.

Kadınların da oyun oynadığını söylediğimizde, oynamaları için neyin kabul edilebilir olduğunu tartışalım:

13 yılda çok şey değişmedi.

Sanal ortamın dışında işler nasıl gidiyor derseniz…

?

Maalesef biz de öyle düşündük.

Ama hiç çuvalı kendine sapladın mı?

Bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz?

Hadi, tartışalım.

kirikhanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu