Haber

Gölcük’te AK Parti’ye bin 41 kadın katıldı

AK Parti Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanlığı’na katılan 1.41 yeni kadın üyeye temsili yaka kartı takdim edildi. Törende konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Gölcük’te 1,41 yeni üye ile kadın kollarımız güçlendi.”

AK Parti Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanlığı yeni üye katılım töreni Gölcük Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ocak ayı başından bu yana partiye katılan 1.041 yeni kadın üyeye temsilci rozetleri takdim edildi.

Törende konuşan İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “Yaz kış fark etmeksizin tüm teşkilatımızla sahada en etkin şekilde çalışan partiyiz. Biz de bu yoğun programlarda partimize yeni üyeler kazandırıyoruz. AK Parti Türk siyasi hayatının en yaygın ve aktif kadın örgütlenmesini kuran, genel merkezinden sandık kurullarına kadar her kademede kadınlara hizmet veren , en çok yer veren partidir . En değerli unsurlar olan kadın kollarımız büyümede, güçlenmede ve her seçimde yeni zaferler kazanan Gölcük’te 1.41 yeni üye ile daha da güçlenmiştir. Arı gibi çalışan bacılarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Törene Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyesi ve Kadın Kolları İl Koordinatörü Dora Kübra, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Özdemir, Gölcük Kaymakamı Çetin Seymen, Gölcük İlçe Kadın Kolları Başkanı Saime Yelken ve çok sayıda partili katıldı. – KOCAELİ

biga-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu